MAGIA NIEBIESKIEJ KAWY

 • OPIS NIEBIESKIEJ KAWY

  Magiczna kawa w wersji blue to intensywna moc ciemno palonych ziaren Arabiki w połączeniu z Robustą. Dzięki zawartości tej ostatniej, odznacza się dużą zawartością kofeiny, co powoduje, że jest doskonałym materiałemdo zaparzenia energetycznego espresso. To także świetna baza do tworzenia kaw mlecznych, także z rozmaitymi syropami smakowymi. Obdaruj swoich klientów energią niebieskiej magicznej kawy i działajcie wspólnie! Intensywny smak z nutą słodyczy pochodzącej z Brazylii i Hondurasu da Wam przyjemną dawkę mocy do pracy.

MAGIA CZARNEJ KAWY

 • OPIS CZARNEJ KAWY

  Palona w stopniu średnim 100-procentowa Arabika to królowa wśród kaw. Możesz z niej zaparzyć zarówno zawiesiste espresso, jak i przedłużyć kawę odrobiną wody pijąc łagodne americano. Intensywny aromat, pełne body i łagodny smak sprawiają, że czarna magiczna kawa nie potrzebuje mleka, choć nie wyklucza przygotowania caffè latte lub cappucinoz doskonałą pianką. Magiczna mieszanka ziaren ma pełen owocowych i orzechowych nut, dzięki któremu picie kawyjest czystą przyjemnością, którą możesz podarować ważnym kontrahentom.

MAGIA CZERWONEJ KAWY

 • OPIS CZERWONEJ KAWY

  Ten rodzaj Magicznej kawy rozgrzeje do czerwoności serca smakoszy tego szlachetnego napoju. Mieszanka ziaren afrykańskich Arabiki to orkiestra owocowych nut podbitych delikatnym akompaniamentem kwasowości. To kawa, która oferuje ogromną przyjemność picia dla smakoszy, jednocześnie będąc wspaniałym, luksusowym podarunkiem. Palenie w stopniu średnim daje zaś nieograniczone możliwości wydobywania kolejnych odsłon, zarówno z ekspresu kolbowego, automatycznego, kawiarki, french pressa, czy drippa.

MAGIA ŻÓŁTEJ KAWY

 • OPIS ŻÓŁTEJ KAWY

  Żółta Magiczna kawa jest jak poranny promyk słońca, przyjemnie rozgrzewa i dodaje energii. Doskonała cremato zaproszenie do poznania prawdziwej ferii smaków. Wyczuwalne nuty czekolady i orientalnych przypraw są zbalansowane za pomocą smaków owocowo-kwiatowych wspartych aromatem miodu i ciastek. To kawa pełna mocy, idealnado zaparzenia w niewielkiej filiżance. Bogaty smak, wspaniała pianka i niewyczuwalna kwasowość sprawiają,że ta na wskroś klasyczna kawa, będzie dla wielu osób doskonałym uzupełnieniem dnia.